wtorek, 20 października 2020

Puchar Prezesa WKS ,,FLOTA'' Elbląg - Rezultaty

    W dniach 17 - 18.10.2020 na 3 strzelnicach naszego klubu rozegrano kolejne zawody z kalendarza WMZSS w następujących konkurencjach: Kpn - 40, Kpn - 20 dzieci, Ppn - 40, Ksp - 20, Strzelba gładkolufowa, Psp - 20, Pcz - 20. W zawodach brali udział członkowie naszego klubu oraz z innych klubów, w których uprawia się strzelectwo wyczynowe. Po modernizacji ,,50'' konkurencja Ksp odbyła się za pomocą urządzeń automatycznych co bardzo spodobało się uczestnikom. W planach mamy rozegranie kolejnych zawodów w listopadzie, ale jest to uzależnione od sytuacji i zarządzeń władz państwowych. Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami i zasadami bezpieczeństwa, a zawodnicy poruszali się po obiekcie w maseczkach ochronnych.

                                                Prezes WKS ,,FLOTA'' Elbląg

                                                        DOMERACKI Jerzy

SĘDZIWIE:

Główny - PANKIEWICZ Władysław KL.  I

RTS - LEWANDOWSKI Piotr KL. II

Kpn i Ppn - PANKIEWICZ Władysław KL.  I

                     STALMIRSKI Mateusz - stażysta

Psp i Pcz - DOMERACKI Jerzy KL.  I

                   DOBROWOLSKI Krzysztof - stażysta ( zmiana tarcz )

Strzelba gładkolufowa - PANKIEWICZ Władysław KL.  I

                                          GABIS Michał - stażysta

Rezultaty :

Kpn - 20 dzieci:

1. ŁOWCZAK Małgorzata - 2008 - Flota El  73/78/69/67 - 287 ( strzelanie wyczynowe  

2. WRONKA  Natalia - 2008 - -------     ''         71/72 - 143 ( podpórka )

3. JASIŃSKI Paweł - 2006 ----------       ''         72/69 - 141 ( podpórka )

4. JANISZEWSKI Paweł - 2006 ---       ''         65/70 - 135 ( podpórka )

Kpn - 40 :

1. GÓRNA  Sandra ----------------------- Flota El - 90/88/89/91 - 358

2. SKOP   Mateusz ------------------------        ''      - 89/90/89/86 - 354

3. DOMERACKI Jerzy ------------------        ''      - 70/73/72/71 - 286 

4. BORAWSKI Krzysztof ---------------         ''      - 73/70/72/70 - 285

5. MUSIAŁ Marcin ----------------------          ''      - 72/69/70/68 - 279

6. KRZYKOWSKI Kamil --------------          ''      - 65/67/70/63 - 265

7. OPACH Adrian ------------------------          ''      - 69/64/66/62 - 261

8. LEWANDOWSKI Piotr -------------           ''      - 64/60/68/61 - 253

9. MAZUR Leszek -----------------------           ''      - 60/63/59/62 - 244

Ppn - 40 :

1. GABIS Michał -------------------------- Flota El   - 93/96/95/72 - 356

2. GÓRNA Sandra ------------------------         ''      - 79/81/84/83 - 327

3. GABIS Izabela --------------------------         ''      - 87/76/74/70 - 307

4. WASILEWSKI Kacper - 2007 -------         ''      - 84/76/76/69 - 305

5, SKOP Mateusz --------------------------         ''      - 86/75/74/67 - 302

6. OPACH Adrian -------------------------         ''      - 82/70/71/65 - 288

7. LEWANDOWSKI Piotr ---------------         ''     - 75/71/68/66 - 280

8. MAZUR Leszek -------------------------         ''     - 73/70/65/67 - 275

Ksp - 20 :

1. GÓRNA Sandra ------------------------ Flota El   - 94/93 - 187

2. SKOP Mateusz --------------------------         ''     - 92/93 - 185

3. ŁOKUCIEWSKI Dawid --------------         ''      - 89/91 - 180

4. GABIS Michał ---------------------------        ''      - 92/88 - 180

5. ŁOKUCIEWSKI Mieczysław --------        ''      - 89/90 - 179

6. WASILEWSKI Wojciech -------------         ''      - 89/87 - 176

7. GABIS Izabela --------------------------         ''      - 88/84 - 172

8. DOMERACKI Jerzy ------------------         ''      - 84/81 - 165

9. PANKIEWICZ Sławomir ------------         ''      - 80/84 - 164

10. BORAWSKI Krzysztof --------------        ''      - 79/81 - 160

11. SZADKOWSKI Andrzej ---- KS.Tarcza St.  - 74/78 - 152

12. OPACH Adrian ---------------------- Flota El   - 77/74 - 151

13. MUSIAŁ Marcin --------------------           ''     - 74/72 - 146

14. KRZYKOWSKI Kamil ------------           ''     - 71/68 - 139

Psp - 20 :

1. SZADKOWSKI Andrzej -----KS.Tarcza ST.  - 94/93 - 187

2. GÓRNA Sandra --------------------- Flota El     - 85/88 - 173

3. BOGDAN Kamil --------------Lok Senior Gd.  - 90/82 - 172

4. SKOP Mateusz ---------------------- Flota El      - 84/82 - 166

5. BORAWSKI Krzysztof ------------        ''          - 85/75 - 160

6. GABIS Michał ----------------------         ''          - 84/75 - 159

7. WASILEWSKI Wojciech ---------         ''          - 77/74 - 151

8. GABIS Izabela ----------------------         ''          - 71/75 - 146

9. KRZYKOWSKI Kamil -----------         ''          - 64/71 - 135

Pcz - 20 :

1. SZADKOWSKI Andrzej ----- KS.Tarcza ST.  - 92/82 - 174

2. BORAWSKI Krzysztof ----------- Flota El        - 72/83 - 155

3. WASILEWSKI Wojciech --------           ''          - 68/76 - 144

4. GABIS Michał ---------------------            ''         - 60/80 - 140

5. GABIS Izabela ---------------------            ''         - 68/66 - 134

Strzelba Gładkolufowa :                     

1. GABIS Michał ---------------------  Flota EL. --- 14,75 sek. - 5 trafień

2. WASILEWSKI Kacper --2007 -       ''          --- 16,94 ------- 5

3. WASILEWSKI Wojciech --------       ''         --- 18,40 ------- 5

4. BOGDAN Kamil -------- LOK Senior Gd.   --- 21,91 ------- 5

5. ŁOKUCIEWSKI Dawid --------  Flota EL.  --- 22,19 ------- 5

6. GABIS Izabela --------------------         ''         --- 24,69 ------- 5

7. BORAWSKI Krzysztof ----------         ''         --- 28,44 ------- 5

8. KOSZNIK Piotr ------------------          ''         --- 29,75 ------- 5

9. LEWANDOWSKI Piotr --------          ''          --- 32,26 ------ 4

10. PANKIEWICZ Sławomir ----           ''          --- 33,28 ------ 4

11. ŁOKUCIEWSKI Mieczysław           ''          --- 35,34 ------ 5

12. KRZYKOWSKI Kamil -------           ''          --- 36,18 ------ 5

13. ZWIEREŁŁO Marek ---------           ''           --- 37,01 ------ 5

15. KASZNIK Katarzyna ---------           ''          --- 37,42 ------ 5

16. PANKIEWICZ Władysław --           ''           ---  39,21 ------ 5

17. OPACH Adrian ----------------           ''           ---  41,24 ------ 5

18. MUSIAŁ Marcin --------------           ''            --- 42,06 ------ 4

       Wyniki trzech konkurencji : Kpn, Ppn, Ksp zaliczane do                             Pucharu Prezesa WKS ,,FLOTA'' Elbląg

                                   Kpn - 40 - Ppn - 40 - Ksp - 20

1. GÓRNA Sandra -- 358pkt. --- 327pkt. --- 187pkt. -- 872 pkt.

2. SKOP Mateusz ---  354pkt. --- 302pkt. --- 185pkt. -- 841 pkt.

3. GABIS Michał ----  DNS     --- 356pkt. --- 180pkt. -- 536 pkt.     

                             

FOTORELACJA:




























Mamy nadzieję że to nie były ostatnie zawody w tym roku
Pozdrawiamy wszystkich przyjaciół naszego klubu 

1 komentarz:

  1. Thank you for the helpful post. I found your blog with Google and I will start following. Hope to see new blogs soon.Check it out Latest Health and Wellness Tips

    OdpowiedzUsuń